Martina Krsková

20.03. 2015 15:39

Nadace Tomáše Krska Vám umožní studovat na prestižních univerzitách v zahraničí

Nadace Tomáše Krska Vám umožní studovat na prestižních univerzitách v zahraničí
Kvalitní vzdělání je v životě každého člověka jednou z nejdůležitějších hodnot. To nejlepší vzdělání poskytují prestižní zahraniční univerzity, ale takové studium je velmi finančně nákladné a málokdo si jej může dovolit. Tomáš Krsek, zakladatel nadace Krsek Foundation, si tuto situaci velmi dobře uvědomuje, a proto prostřednictvím své nadace pomáhá nadaným mladým studentům uskutečnit jejich sny a získat to nejlepší vzdělání.

26.02. 2015 08:58

25.01. 2015 01:08

Češi míří mezi světovou elitu. Nadané české studenty podporuje i Tomáš Krsek a jeho nadace Krsek Foundatio

Češi míří mezi světovou elitu. Nadané české studenty podporuje i Tomáš Krsek a jeho nadace Krsek Foundation
Na chodbách běžně potkávají držitele Nobelovy ceny, přednáší jim největší světové mozky. Čeští studenti, kteří chtějí nejlepší možné vzdělání a mají na to, míří do světa na špičkové univerzity. Jen v USA ročně studuje kolem 700 Čechů. S financemi těm nejlepším pomáhají bohatí mecenáši či vládní stipendium. Nadané české studenty podporuje i Tomáš Krsek a jeho nadace Krsek Foundation.

05.12. 2014 08:46

Se stipendiem od Tomáše Krska na nejprestižnější světové univerzity

Se stipendiem od Tomáše Krska na nejprestižnější světové univerzity
Zhruba 2 miliony korun věnuje letos na stipendia nadační fond, který spolu založili manželé Tomáš Krsek a Martina Krsková. Podpora je určena pro studenty těch nejprestižnějších škol, jakými jsou například Cambridge, Harvard, Massachusetts Institute of Technology (MIT) nebo Columbia University. Studenti mohou získat prvotřídní vzdělání a své zkušenosti uplatnit i doma v České republice.

10.04. 2014 18:54

Studenta.cz: Milion na školné? Mnohem blíž, než si myslíte

Studenta.cz: Milion na školné? Mnohem blíž, než si myslíte
Studium na špičkových zahraničních univerzitách je finančně náročnou záležitostí, mimo jiné i kvůli vysokým poplatkům za školné na těchto institucích. Existují však cesty, jak tyto největší výdaje financovat i v případě, že nemáte dostatek vlastních prostředků. Jednu z takových cest představuje i Nadační fond Martiny a Tomáše Krskových.